پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

دسته: علوم انسانی

فرمت فایل: doc

حجم فایل: 426 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 48

پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر در 48 صفحه ورد قابل ویرایش

نصب فایلهای نمونه بر روی کامپیوتر

مراحل زیر برای نصب فایلهای نمونه بر روی دیسک سخت کامپیوتر دنبال نمایید تا اینکه بتوانیم برنامه و پروژه خود را اجرا کنیم:

1- اطمینان حاصل نماییم که Interner information نصب واجرا شده است. می توانید این موضوع را به وسیله باز کردن اپلت Renvice در داخل control panel و جستجوی سرویس های Iss Admin و world wide و web publishing بررسی نمایید که هر دوی این خدمات دارای یک وضعیت اجرا می باشند.

2- اگر Interner information نصب نشده است آن را با استفاده از بخش components Add / Remve window اپلت Add/ Remve program داخل control panel نصب نمایید اگر یک یا هر دو خدماتی که در مرحله اول بحث شد شورع به کار نکرده اند می توانید با استفاده از کلیک راست بر روی سرویس و انتخاب گزینه start آنها را راه اندازی نمایید

مروری بر Asp. NEP

Asp.NEP تنها یک محصور ارتفاع یافته نیست. Asp. NEP پیشرفته ترین بستر توسعه وب ایجاد شده تا این زمان را فراهم می نماید. فراتر از اینها Asp. NEP جهت ایجاد یک زیر بنای کاملا جدید و به مراتب انعطاف پذیرتر برای توسعه وب به صورت بنیانی بازسازی شده است دلیل این تحول عمیق به وجود آمده در Asp. NEP این است که بر پایه بتر NEP شرکت یا مایکروسافت و یا به عبارت دقیق تر بر چهار چوب NEP استوار گشته است.

NEP framework

NEP. Framework فن آوری است که در توسعه Asp. NEP ضروری می نماید و ارائه کننده سرویسهای مقدماتی سیستم هایی است که Asp. NEP را مورد پشتیبانی قرار می دهند نظیر ایجاد فرد های ویندوز و فناوری جدید rich client derelopment که در NEp ارائه شده است.

Frame work در نسخه های جدید ترسیم عامل های سرویس دهنده ویندوز نظیر NEP. Server نیز به کار خواهد رفت در حالی که visual studio بر روی بستر های ویندوز vp,2000, NP, 98 مورد پشتیابانی قرار می گیرد کل چهار چوب frame work بر روی همه بستر در دسترس قرار نمی گیرد مهم تر از همه اینکه در حالی که می توان از بستر های دیگر به عنوان سرویس گیرنده Asp. NEP استفاده کرد برنامه های کاربردی Asp. NEP تنها روی windows 2000 و نسخه های پس از آن اجرا خواهد شد.

NEP frame work شامل دو قسمت اصلی است

Common languge runtime

- NEP framework class Library

SQL srver 2000

SQL srver 2000، سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) کلاس تجاری شرکت مایکروسافت است بر پایه موفقیتی که DQL server به دست آورد SQL server 2000 نیرومند با انعطاف پذیری بالا و با قابلیتهای UML است و برای توسعه دهندگان برنامه های کاربردی بازگشت برنامه ای در کوتاه ترین زمان ممکن را به همراه دارد.

در میان امکاناتی که SQL server 2000 ارائه می دهد به موارد زیرین می توان اشاره کرد

- اجرای چندینی SQL server 2000 به صورت همزمان روی تنها یک ماشین

- همکاری همزمان SQL server7.0 شامل مدیریت SQL server 2000 , SQL server 7.0 از یک SQL server Enterprise

- ورودی – خروجی به صورت xML

- موتور oLAP متجمع شده

- انعطاف پذیری جهانی و طبق سنجش به عمل آمده به وسیله شرکت کنترل کیفیت PPC-C آدرس: //ww. Tpc. Ory http: را برای کسب اطلاعات بیشتر و آخرین نتایج کنترل کیفیت ببیند.

SQL server 2000 در کار با برنامه های کاربردی ASP کلاسیک ASP.NEP برای برنامه نویسان گزینه رایج غالب است علاوه بر امکانات موجود برنامه نویسان از MSDE نیز بهره می جویند SQL server نسخه کامپیوترهای رومیزی که امکان نسخه برداری را بر خلاف SQL server – compatible date baseengin بدون حذف هزینه های گواهی نسخه کامل SQL server می دهد.

هنگامی که برنامه کاربردی شما به مرحله نهایی رسید پایگاه داده MSDE می تواند بدون هیچ گونه تغییر SQL server 2000 منتقل شود.

زبانها و ابزارهای زبان

یکی از فرآیند بتر NEP این است که بر خلاف ASP کلاسیک که برنامه نویسان را طبق محدودیتهای پیشین از به کار گیری زبانهای اسکیریتی محدود می کرد ASP. NEP به شما امکان کار با هر زبان سازگار با NEP را می دهد به این معنی که کد نوشته شده در ASP. NEP که برای کارایی بهتر کاپایل می شود می تواند نهایت استفاده از امکانات زبانهای پیشرفته به عمل آورد برای بتر NEP زبانها دو ابزارهایی که به وسیله شان از آنها استفاده می کنید، احتمالا یکی از مهم ترین موضوعات برای بحث هستند.

ابتدا نگاهی به برخی از زبانها و ابزارهایی که برای ایجاد برنامه های کاربردی NEP و در دسترس خواهند بود بیندازیم

فرم های وب ASP. NET

فرم های وب، بخش هایی از هر برنامه کاربردی وب ASP. NET هستند. به بیان ساده تر، صفحات ASP, NEP ی هستند که از کنترل های سرور ASP. NET استفاده می کنند. در مدل برنامه نویسی فرم های وب، امکان ایجاد (نسبتا ) برنامه های کاربردی بر پایه وب، تقریبا به همان صورتی است که برنامه نویسان Visual Basic امروزی برنامه های کاربردی مبتنی بر ویندوز را که دارای واسط کاربر گرافیکی (GU) هستند، ایجاد می کنند.

فرم های وب در Visual Studio . NET به شما امکان ایجاد برنامه های کاربردی محاوره ای قدرتمند را به آسانی و به وسیله کشیدن و رها کردن کنترل ها بر روی یک صفحه و نوشتن حداقل کد لازم برای به دست گرفتن محاوزه کاربر، رویداد ها و غیره را می دهند. به علاوه، محیط Visual Studio . NET به شما امکان می دهد تا با استفاده از Web Forms Destgner یا به صورت متنی و با استفاده از ویرایشگر سورس کد نیرومند Visual studio . NET به صورت بصری بر روی فایل های خود کار کنید.

کدی که در فرم های وب می نویسید، به یکی از دو روش زیر می توانند نوشته شوند: به صورت درون برنامه ای، داخل فایل aspx (که شاخص یک صحنه ASP کلاسیک است) یا با استفاده از یک ماژول Code- behind در حالی که هنوز امکان نوشتن برنامه های کاربردی به وسیله کد در فایل واقعی aspx و استفاده از کدهای کامپایل شده و قابلیتهای جدید NET وجود دارد توصیه می شود که با استفاده از ماژول های Code – behind عادت کنید

پنجره ها

در حال کار با Visual Studio. NET، با پنجره های گوناگونی در IDE مواجه خواهید شد که برای اهداف متعددی به کار می روند برخی جدید هستند، مانند پنجره راهنمای پویا که در بخش قبلی توضیح دادیم، در حالی که برخی برای کاربران نسخه های پیشین Visual Studio آشنا خواهند بود. در این در این بخش نظری بر رایجترین پنجره های مورد استفاده خواهیم داشت.

Designer / Soruce Editor شکل زیر، پنجره ویرایشگر منبع / طراح را در حالت ویرایش HTML نشان می دهد. اینجا است که شما اکثر وقت خود را در میحط Visual Studio، در آن خواهید گذاراند. در این پنجره تقریبا تمام ویرایشگرهای طراح و سورس کد که در Visual Studio استفاده می گردند، گرد آوری شده اند، که شامل فرم های وب XML Schema و طراحان HTML و همچنین ویرایشگرهای سورسن کد یکسانی می شوند که Cascading Style Sheets (CSS), SQL, HTML, XML و تمام زبانهای NET را ارائه می دهند. ویرایشگر امکانات قدرتمندی را برای هر زبان ارائه می دهد. از امکانات جدید می توان از ویرایشگرهای CSS, HTML نام برد، که کاملا جالب توجه هستند و دارای حسگر هوشمند برای تکمیل عبارات، هم برای HTML و هم برای CSS هستند و کنترل بهتری بر چگونگی (و انجام شدن یا نشدن) تغییرات ایجاد شده توسط ویرایشگر بر روی قالب HTML و اسناد CSS دارد. برای تغییر تنظیمات قالب بندی، گزینه Option را از منوی Tools انتخاب کنید، پوشه Text Editor را انتخاب کنید، HTML (یاCSS) را انتخاب کنید و گزینه Fromat را انتخاب نمایید.

فهرست مطالب:

نصب فایلهای نمونه بر روی کامپیوتر. 1

مروری بر Asp. NET. 1

NET framework. 2

SQL srver 2000. 2

زبانها و ابزارهای زبان.. 4

Nopepad . NET. 4

Visual studio. NET. 5

معماری ASP. NET. 6

چه چیزی در ASP.NET وجود دارد. 6

NoPE pad. NET. 8

ایجاد یک دایر کتوری مجازی.. 9

فصل دوم / استفاده از ابزارهای برنامه نوسی ASP. NET. 10

مهم. 10

Visual studio. NET. 11

ایجاد یک صفحه جدید (Web From) ASP.NET. 13

افزودن کنترل ها 15

برنامه های کاربردی وب ASP.NET. 16

فرم های وب ASP. NET. 17

پنجره ها 18

نکته. 21

نوارهای ابزار. 23

نکته. 23

Menus (منوها ) 25

نکته. 27

OPTINS (گزینه ها) 28

ایجاد یک برنامه کاربردی وب Visual Basic . NEP ASP. NEP. 28

ایجاد یک برنامه کاربردی وب با NET SDK.. 29

ایجاد یک ریشه برناکه کاربردی.. 29

ایجاد زیر دایرکتوری ها 32

ایجاد صفات aspx. 33

مجوزهای دسترسی.. 33

نکته. 35

انتخاب یک زبان برای صفحه (زبان صفحه) 36

نکته. 36

فعال سازی وضعیت Session. 38

فعال سازی وضعیت Session در Visual studio . NET. 39

توصیه هایی برای وضعیت Session. 40

ذخیره وضعیت Session در SQL Server. 41

منابع: 44

عبارات کلیدی

  • پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر
  • پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر
  • مقاله بررسی طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر
  • پروژه بررسی طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر
  • تحقیق بررسی طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر
  • دانلود پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر
  • طراحی
  • سایت
  • آموزشگاه
  • کامپیوتر

خرید فایل

ارسال شده در